بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل ایران با شعار "صادرات مبلمان ایران، پروژه ملی"آغاز به کار کرد
  • 16 مرداد 1396

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل ایران با شعار "صادرات مبلمان ایران، پروژه ملی"آغاز به کار کرد

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل با مجوز رسمی سازمان توسعه تجارت ایران و به همت اتحادیه تولیدکنندگان وصادر کنندگان مبلمان توسط شرکت نمایشگاهی فیپکو برگزار شده است.

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل تهران HOFEX2017-home section  وسیع ترین و مهمترین نمایشگاه صنعت مبلمان ایران به شمار می رود و در نوع خود بزرگترین نمایشگاه مبلمان در منطقه غرب آسیا نیز محسوب می شود. این نمایشگاه شاهد حضور اکثر برندهای مطرح و صادراتی صنعت مبلمان منزل از ایران و برخی کشورهای خارجی خواهد بود.

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل با مجوز رسمی  سازمان توسعه تجارت ایران و به همت اتحادیه تولیدکنندگان وصادر کنندگان مبلمان توسط شرکت نمایشگاهی فیپکو برگزار شده است.

در این نمایشگاه علاوه بر تولید کنندگان داخلی، نمایندگانی از کشور های ایتالیا، اسپانیا، چین، ترکیه و سوئیس حضور پر رنگ خواهند داشت و آخرین توانمندهای خود را در فضایی به وسعت بیش از ۴۰۰۰۰ متر مربع غرفه، در معرض دید عموم قرارداده با یکدیگر به رقابت می پردازند.

این نمایشگاه با شعار” صادرات مبلمان، پروژه ملی” مهمترین هدف برپایی خود را “جلب حمایت دولت از صنعت مبلمان در پروژ ملی صادرات مبلمان ایران”  قرار داده و فرهنگ سازی و تشویق فعالیت های صادراتی و فراهم کردن بستری برای ارتقای سطح کمی وکیفی طراحی، تولید، فروش و صادرات مبلمان را بعنوان محور اصلی نمایشگاه در نظر گرفته است.

همچنین از هیات های تجاری چندین کشور دنیا برای بازدید از نمایشگاه امسال دعوت شده و امید است به امضای تفاهم ‌نامه‌های همکاری و البته اجرائی منجر شود.

بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل از دهم تا سیزدهم مرداد ماه به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران گشایش می یابد و طی این مدت همه روزه از ساعت ۱۰ تا ۱۸ پذیرای حضور علاقمندان خواهد بود.


نقد و نظرات کاربران (0)درباره این موضوع هیچ نظری ثبت نگردیده است
نقد یا نظر خود را بنویسید