دومین دوره مسابقه مبلمان صادراتی ایران (IFEC) آغاز شد
  • 16 مرداد 1396

دومین دوره مسابقه مبلمان صادراتی ایران (IFEC) آغاز شد

بنا بر مصوبه هیات مدیره اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان ایران، با توجه نتایج و آثار مثبت حاصل از برگزاری اولین دوره مسابقه مبلمان صادراتی ایران، دومین دوره این مسابقه در دو فاز مبلمان منزل و مبلمان اداری برگزار می شود.

بر این اساس دومین دوره مسابقه مبلمان صادراتی ایران (IFEC) با همکاری اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان ایران و پژوهشگاه استاندارد ایران و با رفع نواقص دوره اول و بهینه سازی روندها، در فاز اول برای صنعت مبلمان منزل و در فاز دوم برای صنعت مبلمان اداری کشور برگزار خواهد شد. مطابق برنامه ریزی صورت گرفته اجرای فرآیندهای برگزاری این مسابقه برعهده شرکت نیکان کیفیت اندیش خواهد بود و ثبت نام از مشارکت کنندگان در این مسابقه برای فاز اول همزمان با برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل آغاز خواهد شد. لازم به توضیح است که پس از تکمیل فرآیندهالی مسابقه و تشخیص برندگان، جوئایز برترین های مبلمالن صادراتی در بخش مبلمان منزل، همزمان با مراسم اختتامیه هفتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری به ایشان اعطا خواهد شد.

درعین حال ثبت نام از مشارکت کنندگان فاز دوم مسابقه، یعنی تولیدکنندگان مبلمان اداری همزمان با آغاز برگزاری هفتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان اداری آغاز خواهد شد و جوایز برندگان این بخش همزمان با مراسم اختتامیه بیست و هفتمین نمایشگا بین المللی مبلمان منزل اعطا خواهد شد.

علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر و حضور در این مسابقه می توانند از طریق شماره تلفن های 44633770-44695117-44695116 -44633770 با دفتر شرکت نیکان کیفیت اندیش تماس حاصل فرمایند.

 

 


نقد و نظرات کاربران (0)درباره این موضوع هیچ نظری ثبت نگردیده است
نقد یا نظر خود را بنویسید